IV Mistrzostwa Gminy Kamieniec w Tabliczce Mnożenia

W dniu 12 maja 2006 roku odbyły się IV Mistrzostwa Gminy Kamieniec w Tabliczce Mnożenia. Organizatorkami turnieju były p. Iwona Kasprzak, p. Donata Maniecka-Grygier, p. Maria Bartkowiak.

Udział w turnieju wzięły reprezentacje wszystkich szkół podstawowych z naszej gminy.

Wyniki turnieju.

Klasyfikacja zespołowa - EKSPRES

I miejsce - Konojad I - 68 pkt.

II miejsce - Konojad II - 36 pkt.

III miejsce - Kamieniec - 22 pkt.

IV miejsce - Parzęczewo - 8 pkt.

 

Klasyfikacja indywidualna

Imię i nazwisko Kategoria Drużyna Prymus Szeryf Olimpijczyk Krzyżak Suma pkt. Miejsce
Stark Klaudia D-III Kamieniec 0 2 1,30.41 1,55.41 2 VII
Jakubowska Weronika D-III Kamieniec 2 2 1,27.96 2,35.00 6 VI
Kozłowski Jacek C-III Kamieniec 4 10 1,30.84 2,00.82 22 IV
Łuczak Krystian C-III Kamieniec 10 5 1,34.25 2,20.97 16 VI
Chojnacka Natalia D-IV Kamieniec 0 5 2,03.66 2,18.31 5 VIII
Dominiczak Alicja D-IV Kamieniec 3 3 1,32.53 2,09.94 7 VI
Kaczmarek Marcin C-IV Kamieniec 6 5 1,31.69 1,56.14 23 III
Nowicki Witold C-IV Kamieniec 10 7 1,05.35 1,42.41 32 I
Nowak Natalia D-III Parzęczewo 10 6 1,22.28 2,04.75 24 IV
Skrzypczak Karolina D-III Parzęczewo 12 2 2,14.37 2,40.53 14 V
Błażejewski Filip C-III Parzęczewo 3 6 2,00.44 2,32.65 9 VII
Golczak Łukasz C-III Parzęczewo 6 2 1,15.46 1,51.68 22 IV
Michalska Joanna D-IV Parzęczewo 8 6 0,59.09 1,17.85 32 II
Kurowska Magdalena D-IV Parzęczewo 3 3 1,25.31 2,17.07 7 VI
Nowaczyk Patryk C-IV Parzęczewo 8 2 1,32.35 2,09.69 10 VI
Łysiak Mikołaj C-IV Parzęczewo 7 6 1,42.47 2,29.25 13 V
Dakowska Joanna D-III Konojad I 10 10 0,52.41 1,20.50 40 I
Fornalik Małgorzata D-III Konojad I 2 9 1,06.25 1,51.47 24 IV
Kostański Konrad C-III Konojad I 12 5 1,05.25 1,59.68 32 I
Kurpisz Piotr C-III Konojad I 2 7 1,09.06 1,37.19 27 II
Rybarska Barbara D-IV Konojad I 10 7 0,58.75 1,18.78 35 I
Bškowska Ola D-IV Konojad I 12 6 1,12.78 1,53.09 30 III
Wróbel Patryk C-IV Konojad I 4 4 1,03.06 1,43.45 25 II
Dutkowiak Robert C-IV Konojad I 3 8 1,03.19 1,57.22 23 III
Giernacka Konstancja D-III Konojad II 4 9 0,59.06 2,03.63 26 III
Bškowska Anna D-III Konojad II 8 6 1,05.38 1,51.72 28 II
Tomczak Patryk C-III Konojad II 10 6 1,35.44 1,51.65 24 III
Napierała Piotr C-III Konojad II 5 7 1,25.96 2,16.75 18 V
Sibilak Dorota D-IV Konojad II 6 8 1,01.08 1,57.47 27 IV
Bosa Magda D-IV Konojad II 6 10 1,18.44 1,53.25 25 V
Wenclewski Patryk C-IV Konojad II 2 9 1,26.34 1,31.46 25 II
Machliński Marcin C-IV Konojad II 4 7 1,02.35 2,04.25 17 IV